|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  9 10 [11] 12 13   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 11:25:56   
Luci
Женски, абе стално свe кафе ручек нудите. па дајте бре и некој порок, дајте цигарче за душа, немам со мене, сум ги заборавила дома user posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 251
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 11:28:47   
Ikana
Ajde dobro utro zenski! Kako ste?
Castam dorucek i kafence!
user posted image
user posted image


< Поракaта ја уредил Ikana -- 2.3.2012 11:31:51 >

(Одговор на членот mama toci)
Непосредна врска до пораките: 252
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 11:29:28   
nadica
user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 253
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 11:34:40   
Ikana
E pa dobro e Mammi, za emsec i nesto so urina i gotovo...ne se pritresuj....ako ima potreba od nesto sigurno nema da ti kazat vaka...uzivaj srcka i raduvaj si se, te ceka najubavoto nesto!
ИЗВОРНА ПОРАКА: Mammi

Ајде поздрави рингерајки. Бев денес на првата контрола-која контрола кои бакрачи. Само ми рекоа со среќа, тогаш и тогаш би требало да се породиш, еве книга за да си се информираш, во 9 недела за ден и пол си , со убаво со лесно за месец и нешто ќе си дојдиш пак, со примерок од урина. Не знам што да мислам. А странство си викаш, демек поинаку. Ич. До последно ќе те тегнат. Вие рингерајки каков ви беше првиот преглед? И на здравје фрапето,иско мн не ми е препорачливо да го пијам, е море баш ќе си се напијам кога душа сака не можеш противuser posted image


(Одговор на членот Mammi)
Непосредна врска до пораките: 254
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 11:46:15   
AneLav RR
Јас ќе си земам од кафето. Откако останав трудна пијам само капучино, ама ко за беља сабајлево ми снема, а ме мрзи да одам да си купам. Па направив еден микс од кафе и какао па да видам како ќе го поднесам. Во секој случај од твоево ќе си се послужам. Поздрав!

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 255
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 11:46:57   
Luci
ИЗВОРНА ПОРАКА: nadica RR

user posted image

Абе надвор на тераса ќе излезам, нема да ви пушам и да ве гушам у дневнава


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 256
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 11:50:24   
Ikana
Pali be Luci!!!
user posted image
user posted image
Johnny Depp drustvo da ti prai , ako? user posted image

< Поракaта ја уредил Ikana -- 2.3.2012 11:51:04 >

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 257
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 12:35:52   
AneLav RR
Кај сте бе луѓе? нешто тивко од сабајлево. Кога и да се закачам нема никој.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 258
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 12:53:53   
Luci
ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Pali be Luci!!!
user posted image
user posted image
Johnny Depp drustvo da ti prai , ako? user posted image

Мхмхмх дупли мерак user posted image


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 259
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 13:02:18   
dostickage
Luci aj da te grebam user posted image

znaes kako mi doagja cigarce ama pusto ne smeam. Ama i jas sum kako Petko Brzotrckovski - ziveam zdravo ama ponekogas moze da se pocestam user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 260
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 13:34:04   
Ikana
Da znaete mene kakko mi se pushi mi se place....ama dojam pa nema shansi da se pocastam....no moram da priznaam mnogu mi e ubavo otkoga prestanav. I zatoa ne sakam pak da pocnam.

(Одговор на членот dostickage)
Непосредна врска до пораките: 261
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 13:34:52   
kikicka
ааа ијас сум за на терасааа !!!


ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Pali be Luci!!!
user posted image
user posted image
Johnny Depp drustvo da ti prai , ako? user posted image

Мхмхмх дупли мерак user posted image




_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 262
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 13:36:02   
kikicka
икана удари на еколошко пушење и готово user posted image user posted image user posted image
ај од мене едно тортуле за да заблажите душичка и кафенце

user posted image
user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Da znaete mene kakko mi se pushi mi se place....ama dojam pa nema shansi da se pocas_tam....no moram da priznaam mnogu mi e ubavo otkoga prestanav. I zatoa ne sakam pak da pocnam.


< Поракaта ја уредил kikicka -- 2.3.2012 13:39:11 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 263
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 13:39:42   
Ikana
Hehehhehheheuser posted image
A be da ama ne zastanuva samo tamu, pa koa kje vidis uste edno user posted image , pa pak bez cigara hahahhaha!!!

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 264
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 13:48:48   
mamicka77
eve me i mene od obvrski ne mozam da vlezam vo dnevna  sega samo sto vlegov da se odmoram i da utepam nekoj muabet so vas ama M pocna da mrda ke stane kade i da e vo najskoro vreme izgleda osete ja mirizbata deka rucekot i e gotov i stane ahhahahah,kako ste mi zenicki aj batalete toa cigarete i jas otkako gi ostaviv mi e poarno taka nekogas koga sum mnogu  nervozna mi se ide da zapalam ama ne poubavo mi e bez niv

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 265
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 13:50:13   
Beatris
Ајде женски, частам, штотуку уплатив за летување во предсезона со попуст user posted image user posted image user posted image  храна гледам има доволно, јас удирам на коктелчиња.


[img]user posted image [/img]

< Поракaта ја уредил Beatris RR -- 2.3.2012 13:52:00 >


_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 266
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 14:10:25   
tinush
Денеска после 3 месеци го сменивме хидрофорот и цела зграда има вода, Јуни јеее
Ајде честам водичка Ладна ледена, од Шар доведена , Низ гаќи цедена
[/img] http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8C3wdHGIoZpFQeQLTEvCgj0QOnJgq-OwRaXYhoiYo6swK_AXi3A[/img]

_____________________________

Највредниот накит околу мојот врат се рацете на мојот Син

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 267
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 14:10:45   
Ikana
Uf jas sakam koktelce! Beatris ubav pomin i sto pobrzo da dojde letooooooooouser posted image
Uf plaza, pa nes frappe, pa cigarce, pa rucece, pa ouzo mh mh mhuser posted image

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 268
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 14:11:46   
tinush
Ај некој нека ми ја уреди сликава додека не научам да ги лепам

_____________________________

Највредниот накит околу мојот врат се рацете на мојот Син

(Одговор на членот tinush)
Непосредна врска до пораките: 269
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 15:45:12   
AnnaMolly RR

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Da znaete mene kakko mi se pushi mi se place....ama dojam pa nema shansi da se pocastam....no moram da priznaam mnogu mi e ubavo otkoga prestanav. I zatoa ne sakam pak da pocnam.


Леле и јас откако престанав да пушам кога дознав дека сум бремена си викав никогаш не сакам пак да почнам, супер ми беше. Ама се вратив на работа и толку, сега како турчин пушам user posted image
Него, доаѓам и јас на тераса, кој сака нека ме гребе (иако сите ми ги одбиваат цигариве, биле како ветерuser posted image ).
user posted image


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 270
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 15:46:56   
Beatris
Јас сега бев на прозор во канцеларија, аман ко за беља се внатре се враќа. Молам за поволен ветар user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 271
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 15:48:43   
kikicka
ти сега не додевај со цигарите се нафура а? ехххх колку сакам и јас да уживамм плажа.коктел излегачена така на лежалка под чадор цигарче музиче чил и тишина сакам ,ич не сакам гужви на плажа ,ама оваа сето со дете го немаа така мислам да лежам на раат пола саат нема шансиможе само на брзо да се уклучам на 5мин и кафе и коктел и цигара и да легнам се само за 5 мин user posted image


ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Uf jas sakam koktelce! Beatris ubav pomin i sto pobrzo da dojde letooooooooouser posted image
Uf plaza, pa nes frappe, pa cigarce, pa rucece, pa ouzo mh mh mhuser posted image



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 272
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 15:52:32   
kikicka
мене ми одговараат ветер ветер доста е и тој ,и јас исто така престанав и почнав после 5 месец како направи Л.ама вакви ветрушки пушам ептен слаби 0.3 со 3 ,какви и да се битно да чурат user posted image здравје за втораuser posted image мислам дека нема да почнам пак со смоукингот оти се осеќам на гради некако се уморувам а башка полошо ке ми е пак пауза па пак цигари не е баш паметно ама ке видеме здравје има тајм
ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR


ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Da znaete mene kakko mi se pushi mi se place....ama dojam pa nema shansi da se pocas_tam....no moram da priznaam mnogu mi e ubavo otkoga prestanav. I zatoa ne sakam pak da pocnam.


Леле и јас откако престанав да пушам кога дознав дека сум бремена си викав никогаш не сакам пак да почнам, супер ми беше. Ама се вратив на работа и толку, сега како турчин пушам user posted image
Него, доаѓам и јас на тераса, кој сака нека ме гребе (иако сите ми ги одбиваат цигариве, биле како ветерuser posted image ).
user posted image




< Поракaта ја уредил kikicka -- 2.3.2012 15:54:01 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 273
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 15:56:03   
Beatris
ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

ама оваа сето со дете го немаа така мислам



Мора да се изведе, јас летоска со 4 месечно бебе успеав да издвојам малку уживанција на плажа user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 274
   RE: РР дневна соба
2.3.2012 16:01:38   
kikicka
Аххх лани некако најдов ти викам 5мин ама оваа година пфф ја давам таму на татко и нека се забављаат па и јас сакам одмор user posted image да осетамне замор user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 275
Страница:   <<   < Претходна страница  9 10 [11] 12 13   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  9 10 [11] 12 13   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Најстресниот период.
пеперутка16

Кога ви беше најзаморно да бидете со вашето дете?