|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  71 72 [73] 74 75   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР дневна соба
31.3.2012 21:40:37   
kikicka
Како е женски никој ве нема.ние сега си дојдовме не бевме у гужите ,пак имало ни јавија и заминавме кај едни пријатели ,јас сам мало више вино попила е сега се лулам леле ште ми се лока ама неможее доста ее. мм ке искача вечерас јас ке уживам сама са собомuser posted image user posted image ке си ја успојам л и ке си продолжам со винцето .

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1801
   RE: РР дневна соба
31.3.2012 21:41:49   
Felly RR
Кремчо, и на татко ми му стигна таква порака од кока кола пред некое време.
Инаку добро вечер од мене. Денес цел ден не стигнав на комјутер да седнам, цело време со Матеа се занимаваме. Сега еве заспа.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1802
   RE: РР дневна соба
31.3.2012 22:12:56   
kikicka
еее ова со буквите што грешам е дека немам салам тастатура Л.сите типки ми ги среди и што погодувам тоа :D туку гледам мнг гости на рр читаат само на темите ,ајде зачленете се и дружете не нас....побагати ке сме со вас! Има рима user posted image user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

Како е женски никој ве нема.ние сега си дојдовме не бевме у гужите ,пак имало ни јавија и заминавме кај едни пријатели ,јас сам мало више вино попила е сега се лулам леле ште ми се лока ама неможее доста ее. мм ке искача вечерас јас ке уживам сама са собомuser posted image user posted image ке си ја успојам л и ке си продолжам со винцето .



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1803
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 0:11:14   
mamicka77
eheeeeeeeeeeeeeeeeee zarem jas bev izlazana prva   so receptot na rr  citam lubovna torta i citam vo sostojki  soleni raboti i na kraj pisuva APRILILILI

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1804
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 0:13:05   
nadica
и јас го читав и на крај завршив со отворена уста user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 1805
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 0:28:21   
Bogdancanka
hehehehe znaci vie ste prvite izlazaniuser posted image sreka vi go procitav postot

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 1806
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 0:35:56   
kikicka
user posted image user posted image
е ај сега добра нок на сите!
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka RR

hehehehe znaci vie ste prvite izlazaniuser posted image sreka vi go procitav postot



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 1807
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 1:58:25   
Viktori

ИЗВОРНА ПОРАКА: kremco

Zenski Ako sakate da mi objasnite koj e zapoznat so nekakvi sms-i bozem coca cola sto gi prakja ? mi stigna poraka na angliski i se komplet bozem sum osvoila milion funti,i da pratam e mail  na nekoja adresa i jas prativ i op mi pisale da pratam podatoci i jas isto prativ i bozem sega na nekoja banka treba isto da pratam da mi gi ispratat pariteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moze li da se isprati tuka cela poraka sto mi ja pratila da vidite za sto se raboti? inaku maz mi me zezase bozem sum nasednala na nekoi sto pravat pronevera na kreditni karticki...

mosne uverlivo cocacola i sliki od nekoi gospodauser posted image user posted image user posted image user posted image

a jas naivnauser posted image



мене ми стигна таква порака на телефон. Хакнале изгледа нечија база на податоци...


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот kremco)
Непосредна врска до пораките: 1808
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 2:04:04   
Ikana
Не се лажете превара е тоа и не праќајте лични податоци!

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 1809
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 3:52:42   
Goddess*
so tie podatoci vadat krediti na vase ime ,pasoshi,vizi...za zal, tesko e da se dokazes deka se raboti za pronevera

< Поракaта ја уредил Goddess* -- 1.4.2012 3:54:42 >

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1810
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 8:35:51   
Felly RR
Добро утро жени, повелете кафе за сите!
user posted image
Убаво поминете си денес, па ставете и сликчиња од дечињата да ги видиме како биле маскирани.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Goddess*)
Непосредна врска до пораките: 1811
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:19:30   
Snowhite RR
Фала за кафето Фели, еве јас само што си ставив, Михаил уште спија, јас да поработам малку. Од пред некој ден откако се преместивме во спална да спиеме, колку ми е поубаво, вака на сабајле тој може да се спија таму, јас в дневна да си работам без да му сметам.
Туку времево денеска за никаде, сакавме Битола да одиме, ама ништо изгледа, се надевам Ск е подобро
Инаку мм уште сабајле недорасонета ми сврза една лага за денов, иако наеднаш не ми текна дека е 1ви Април, не му поверувавuser posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 1812
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:32:15   
Snowhite RR
Ејјјјј тортава јака е, треба да се направи на овој ден а?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 1813
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:32:51   
Палешка РР
Треба user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 1814
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:33:41   
Viktori
И кај нас уннесреќено времево Сноувајт, наоблачено, дува, парно имаме, значи е под 12 степени...

_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 1815
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:34:21   
Maca25
Ова со тортава дело на Палешка е?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 1816
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:37:04   
Палешка РР

ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca RR

Ова со тортава дело на Палешка е?user posted image user posted image user posted image



Која е таа? user posted image user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 1817
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:40:45   
miana
Dobro utro devojcinja,kako ste? Ve napna li vremevo?? Mene epten... Zal mi e za decava user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 1818
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:43:02   
Џесика
Јооој времево ама е мрсул... ја уште да му ја запеглав маската на син ми и готови сме... и јас си имам маска ама изгледа дома ќе си се маскираме за по дома... а толку многу си се радував...user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 1819
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:44:51   
miana
Zamislete,vo Bosna istura sneg user posted image ct ct ctc tc bog da cuva...Pa jas poracav maska od net,i mi stogna i edvaj cekame da ja obleceme i zatoa vikam,ne ja razocaruvam,ke ja setnam na brzinka ako prestane da vrne..

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 1820
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 9:45:36   
Maca25
Аааа што си ти!!! Супер е!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 1821
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 10:10:33   
temjana
еееј значи не уништи времево, цела тераса ни е долу пред зградаuser posted image утре ќе си ги барам легените и саксиите. Ама и коскиве ме убија од болење вчера и без да ја видам прогнозата знаев дека ќе биде вакво тиња времевоuser posted image Ајде добро утро сега кога си кажав што имавuser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 1822
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 10:36:40   
Maca25
Јас знаев дека времево ќе биде денес заникаде. Не можев да одам вчера, од што ме болеа стапалата. А и за мојава болест, овој преоден период зима- пролет е убиствен...болки, отоци и пак болки. Се искинав од плачење вчера кога не можев детето да си го држам за рака од што ме болеа прстите.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 1823
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 10:40:42   
mama_sk
Lele Maca i jas go imam istiot problem na promelnivo vreme... user posted image Koskite me bolat niz celo telo, ne spiev cela vecer. Jas se mackam so nekoja reuminska mast ama ne pominuva... user posted image Ne mozam ni da se dvizam, cela sum zamotana vo kebinja...
ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca RR

Јас знаев дека времево ќе биде денес заникаде. Не можев да одам вчера, од што ме болеа стапалата. А и за мојава болест, овој преоден период зима- пролет е убиствен...болки, отоци и пак болки. Се искинав од плачење вчера кога не можев детето да си го држам за рака од што ме болеа прстите.


(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 1824
   RE: РР дневна соба
1.4.2012 10:43:02   
Maca25
Јас имам реуматичен артритис, ни маст ми помага, ни апче.
Се надевам дека ќе затпли следната недела па ќе престанат и болкиве.

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот mama_sk)
Непосредна врска до пораките: 1825
Страница:   <<   < Претходна страница  71 72 [73] 74 75   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  71 72 [73] 74 75   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Kolku?
Jana9

Kolku deca bi sakale da imate?

1 (0%)

2 (60%)

3 (40%)

4 (0%)

5 (0%)

6 i poveke (0%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!