|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  19 20 [21] 22 23   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 11:22:23   
kikicka
Среќен 8ми Март цуцки!
Јас вака како нај стара user posted image да ви ја развијам фантазијата за празникот!

user posted image

И еден линк 8ми Март



< Поракaта ја уредил kikicka -- 8.3.2012 11:26:21 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 501
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 11:34:36   
Yummy Mammy
HAPPY MOTHER'S DAY TO SUPERMOMS EVERYWHERE!!!

user posted image

_____________________________

There are no strangers, just friends you haven''t met yet!

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 502
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 11:43:59   
ananikol



Sreken 8-mi Mart na site zenicki koi go proslavuvaat

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mislam deka posle rozite na kikicka moive voopsto i nema da se zabelezat user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 503
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 11:56:33   
Maca25
видете го ова!!!
https://lh5.googleusercontent.com/-HLeJqfENZvc/TxzLE0idSlI/AAAAAAAAG6M/DJW0Cm2SPx4/w150/soltaocabelobicha.gif

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Yummy Mammy)
Непосредна врска до пораките: 504
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 12:01:13   
kikicka
user posted image user posted image user posted image Сега го видовна фб комедии е како е весел и како замавнува со тоа косата ахххххххххххх просто неодолив е user posted image user posted image user posted image user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca RR

видете го ова!!!
https://lh5.googleusercontent.com/-HLeJqfENZvc/TxzLE0idSlI/AAAAAAAAG6M/DJW0Cm2SPx4/w150/soltaocabelobicha.gif



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 505
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 12:07:47   
Maca25
баш така - неодолив user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 506
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 12:12:08   
Tanjat7880
user posted image
Ajde koj ne e na kafana neka pie kafe ili "pie" cigarce so meneuser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 507
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 12:24:14   
AneLav RR
Женски среќен 8-ми Март на сите што си го славите. Ај да се почастиме со по едно кафенце.

_____________________________

Не плаши се од бавниот чекор, плаши се од стоење во место!

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 508
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 12:25:23   
bombica
Среќен празник женички
user posted image
Фала Тања јас ќе ти правам друштво со кафе и цигарче.Само што престанав даго дојам user posted image одма си ја писнав со цигаритеuser posted image

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 509
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 12:27:37   
Maca25
Тања, јас носам

user posted image

Одиме у пушална?!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 510
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 12:58:25   
Luci
Маца, Тања и јас доаѓам со вас

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 511
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 12:59:11   
lindicka
International MOTHER'S Day ti e na 13 MAJ, денес е ден на сите жени за подобри права на општеството, да нема забуниuser posted image user posted image user posted image . Среќен 8ми март!user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 512
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 13:00:16   
Ikana
Dobro utro srcki najmili!
KAko praznikov? Ve pocastija li mazite? Heheheuser posted image
Mene da, pa da se pofalam huhuhuuser posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 513
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 13:07:19   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Dobro utro srcki najmili!
KAko praznikov? Ve pocastija li mazite? Heheheuser posted image
Mene da, pa da se pofalam huhuhuuser posted image


Пофали се до крај деееuser posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 514
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 13:13:04   
Ikana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E poise falenje od osmehov nema hahahahahha!!!! Casteshe, casteshe maze, se ugodeuser posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 515
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 13:13:09   
Maca25
Икана ајде фали се!!!


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 516
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 13:33:40   
AnnaMolly RR
Среќен празник, жени! Повелете по еден букет од мене!user posted image

Денес одмарам, не правам ништо по дома :)
Операцијата на мајка ми за утре ја одложија, па утре ќе одам во болница и нема да можам да ве дружам.
Ќе ви пишам штом ќе заврши се.

Ајде сега ако сака некој со мене на тераса да дувнеме по еден тутун user posted image


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 517
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 13:39:34   
Luci
ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E poise falenje od osmehov nema hahahahahha!!!! Casteshe, cas_teshe maze, se ugodeuser posted image

Ти штом на друга тема прашуваше за можност за забременување дур доиш ондак мт изгледа у кревет ти го дал поклонот user posted image user posted image user posted image user posted image Гарант е така, за џабе не ќе да си толку окезена user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил luci -- 8.3.2012 13:40:02 >


_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 518
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 13:43:04   
Џесика
Па нормално, штом пишала дека се угоде, се знае што се угоде user posted image ајде наздравје нека ти еuser posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 519
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 13:58:37   
Pepelaska *
Денес гледам сите во дневнава ќе си славиме, што убаво јас инаку го добив првиот поклон за денес , ДОБИВ, после 40 дена конечно,user posted image . Тука снег се истури веќе делува депресивно.Туку дај давајте идеи што да и купам на свекрва ми, планирав една ружа ама најдов в спална 2 поклони убаво завиткани едниот изгледа е за мене па да земам и ја нешто, само да не е кујнска работа.

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 520
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 14:02:08   
Bisercinja
 user posted image Kniga!

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 521
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 14:03:35   
jana81

ИЗВОРНА ПОРАКА: AnnaMolly RR

Среќен празник, жени! Повелете по еден букет од мене!user posted image

Денес одмарам, не правам ништо по дома :)
Операцијата на мајка ми за утре ја одложија, па утре ќе одам во болница и нема да можам да ве дружам.
Ќе ви пишам штом ќе заврши се.

Ајде сега ако сака некој со мене на тераса да дувнеме по еден тутун user posted image



Uf da znaes kako bi duvnala eden tutun kako sto ne mi e pogodeno nesto BAS deneska, ama aj ke se cuvam koga ke prestanam da dojam.
AnnaMolly posakuvam uspesna operacija i sto pobrzo zakrepnuvanje na majka ti, a i sreken praznik na site zenicki, posebno mamicki

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 522
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 14:05:52   
jana81

ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska###

Денес гледам сите во дневнава ќе си славиме, што убаво јас инаку го добив првиот поклон за денес , ДОБИВ, после 40 дена конечно,user posted image . Тука снег се истури веќе делува депресивно.Туку дај давајте идеи што да и купам на свекрва ми, планирав една ружа ама најдов в спална 2 поклони убаво завиткани едниот изгледа е за мене па да земам и ја нешто, само да не е кујнска работа.



lelee i mene mi treba nekoja ideja za svekrva mi stvarno neznam sto da kupam, si mislev nesto kujnsko ama nekako ne mi e bas po kejf kujnska rabota

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 523
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 14:10:54   
Annet
ova e kosmar hahahhahahhahahahhaha aaaaaa
user posted image user posted image user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

user posted image user posted image user posted image Сега го видовна фб комедии е како е весел и како замавнува со тоа косата ахххххххххххх просто неодолив е user posted image user posted image user posted image user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca RR

видете го ова!!!
https://lh5.googleusercontent.com/-HLeJqfENZvc/TxzLE0idSlI/AAAAAAAAG6M/DJW0Cm2SPx4/w150/soltaocabelobicha.gif




(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 524
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 14:14:26   
Ikana
user posted image user posted image user posted image
Najubav poklon, taka posabajlecki user posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E poise falenje od osmehov nema hahahahahha!!!! Casteshe, cas_teshe maze, se ugodeuser posted image

Ти штом на друга тема прашуваше за можност за забременување дур доиш ондак мт изгледа у кревет ти го дал поклонот user posted image user posted image user posted image user posted image Гарант е така, за џабе не ќе да си толку окезена user posted image user posted image user posted image user posted image


(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 525
Страница:   <<   < Претходна страница  19 20 [21] 22 23   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  19 20 [21] 22 23   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Најстресниот период.
пеперутка16

Кога ви беше најзаморно да бидете со вашето дете?