|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  18 19 [20] 21 22   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР дневна соба
7.3.2012 16:59:43   
temjana
Ана Моли се ќе биде во ред, сега мораш ти да бидеш многу силна бидејки само така ќе и помогнмеш на мамичка. Гушки и бакнежи миличкаuser posted image user posted image user posted image Побрзо опоравување и одиме на кафенце, сладолетче..

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 476
   RE: РР дневна соба
7.3.2012 17:01:58   
Ikana
Annet pobrzo da ozdravi I!!! Pa da se shetkate nadvor, da pukne soncevo i da se iznauziva bebushka na sonce!!!

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 477
   RE: РР дневна соба
7.3.2012 22:50:21   
SkCura77
Ви пуштам здравје на ситеееее! user posted image user posted image user posted image
Мора да се бориме и мора да се издржи! Стравот си го прави своето, ама пак и умот си го тера своето!
Инаку, добрички ли сте? Јас слушам некое лесно рок-музиче, лапкам мезе и демек нешто се просветлувам на тема како појдети на годишњем одмору са малим дететом и не полудети, а бити спремни user posted image

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 478
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 0:25:50   
Ikana
Zenski, cestit 8-mi Mart!!!!
user posted image


< Поракaта ја уредил Ikana -- 8.3.2012 0:28:41 >

(Одговор на членот SkCura77)
Непосредна врска до пораките: 479
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 8:22:17   
Annet
Zeni najmili najubavi neka vi e sreken praznikot,i ne samo na ovoj den tuku site 365 dena da ve osipuvaat so ljubov pokloni i cveke.Pominete si ubavo koja kade i da odite,jas doma ke sedam nikogas ne sum go praznuvala;-))))

Nie sme podobri utrovo po burnite den i nok,mislam deka nema da se kaci T pak ;-))

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 480
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 8:32:50   
Viktori
Јас забораив бе дека е 8ми март... И си појдовме накај школо и Ј ме прашува што да ми купела. Тогаш ми светна дека е 8ми март.
Па отидов и купив мали бомбониерчиња за наставничките. Ама не им ги носам јас, ќе им ги џитнам на децата на голем одмор, па они нек им ги даваат.


_____________________________

Danger! Ha! I laugh in the face of danger. Ha, ha, ha, ha ...
Мај нејм ис лукс. Жито лукс.





(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 481
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 8:38:17   
JovanaJ
Cestit 8mi Mart! user posted image

_____________________________

You can never make the same mistake twice, the second time you make it it''s no longer a mistake, it''s a choice!

(Одговор на членот Viktori)
Непосредна врска до пораките: 482
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 8:42:37   
Tanjat7880

Devojki,cestitki i od mene za praznikot ni!!!
Anna Molly posakuvam se da e minlivo i brzo za pomine i da se zaboravi a tvojata majka da bide zdrava ko dren

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 483
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 8:46:15   
Mihaela 2010
Dobro utro i od mene i neka vi e Cestit 8 mart mili mamicki...

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 484
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 8:49:40   
Џесика
Ајде добро утро, нека ни е среќен 8ми Март, и нека ни е секој ден 8ми Март... ние се однесовме во градинка, син ми ко швалер со по една ружа за учителките, ко освајач со мечови одеше user posted image сега да си напраам едно утринско кафе, па да организирам како ќе го утепам денов денес.

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 485
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 8:55:58   
Pepelaska *
Добро утро женски, Среќен нека ни е празников, мене некако денес ич ама ич не ми се слави, многу се искомерцијализира кај нас се, па зарем во другите денови не сме жени и не заслужуваме ружи, и триста други поклони. Ај да не сум од сабајле негативна, јас не купив никому ништо ќе појдам после по еден цвет за најблискиве жени и толкуuser posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 486
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 8:56:29   
JovanaJ
A sin mi sabajle ne sakase toj da gi dade cvekinjata ne ucitelkite pa morav jas da go nosam vo gradinka. Inaku toa obicno go pravi mm. user posted image
A sinoka mi vika deka imal edno iznenaduvanje za mene vo ranceto i vadi cestitka mi ja nosi i mi vika "I love you". Mislam deka se stopiv i deka ne sum imala poubav moment vo zivotot...user posted image . Inaku cestitikata ja pravele na cas po Angliski vo gradinka. Dusickiiii mali...user posted image

_____________________________

You can never make the same mistake twice, the second time you make it it''s no longer a mistake, it''s a choice!

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 487
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 9:21:02   
arh_diz
Neka ni e sreken praznikot zeni , uste mnogu godini da go slavime.
Kaj nas e neraboten den dur do Nedela zeni li sme user posted image .Samo vremeto nekako ne ni se pogodi bas za setanje seuste e jak minus15-20 taka da ke morame da setame vo nekoj TC

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот JovanaJ)
Непосредна врска до пораките: 488
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 9:24:01   
Beatris
Ајде среќен празиник на сите, имајте убав ден user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 489
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 9:27:53   
Џесика

ИЗВОРНА ПОРАКА: arh_diz RR

Neka ni e sreken praznikot zeni , uste mnogu godini da go slavime.
Kaj nas e neraboten den dur do Nedela zeni li sme user posted image .Samo vremeto nekako ne ni se pogodi bas za setanje seuste e jak minus15-20 taka da ke morame da setame vo nekoj TC

Еј, значи хит ми е, сабајле станувам и се мрштам што паѓаат 5-6 парталчиња од снег и кукам за пролет и сонце, и кога ќе прочитам пост на арх_диз „Кај нас онака е фино, минус 12 е, баш шетавме со Марко...“ user posted image ми иде да си „шлепнам“ една user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 490
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 9:32:11   
Pepelaska *
Ме изнасмеа, и јас пред некој ден кога залади пак мм ми вика леле пак застуде до недела ќе биде вака, абе му викам аман ништо не е пак може да го вадиме М. надвор. И одма се буби вака така, и му викам а му викам си имам јас една РР пријателка од Русија и вика таман се затопли - 12 е , арх_диз со тебе ќе се вадиме user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 491
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 9:39:41   
vezilka RR
Добро утро жени и среќен празник!!!!

user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 492
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 9:45:48   
arh_diz
Se naviknav na niska temperatura i ne mi preci ,ako treba da odam odam bez problem kako da e plus.

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот vezilka RR)
Непосредна врска до пораките: 493
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 9:48:05   
taisa
sreken 8mi Mart user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 494
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 9:57:08   
Maca25
Среќен празник жени user posted image

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот taisa)
Непосредна врска до пораките: 495
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 10:00:32   
Luci
Женски добро утро и од мене, Среќен 8-ми март user posted image

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 496
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 10:30:02   
mama toci
Dobro utro.PRIJATELKI MOI,sreken 8-mi mart user posted image .Denes resiv da ne rabotam,celo utro ve citam,ama ne mozev da pisam,imase nekoj problem.Mi trgna devov.Odsabajle since mi podari today-avon,a MM vleguva u kancelarija so ogromen buket so crveni ruzi,se sokirav i jas i koleskiveuser posted image .user posted image moe.Vo momentov sefot vleguva so 300g milkauser posted image user posted image na site strani,na arno neka e...a,da vo 12.00 ne nosat u balkanika na svadba bez nevestauser posted image .Izvinete na dolgiov post,ama epten sum heppy user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 497
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 10:40:47   
Maca25
Ние баш сега се мислиме каде да му ја киднеме...помисливме на Балканикаuser posted image шефовите ни се на пат, па мора ние сами да се организираме!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот mama toci)
Непосредна врска до пораките: 498
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 10:44:26   
mama toci
user posted image ,Maca,ako odite vo balkanika,se gledame obavezno,ke te poznaam po slikiteuser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 499
   RE: РР дневна соба
8.3.2012 10:51:05   
Maca25
немаме резервирано, еве уште се мислиме сите..

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот mama toci)
Непосредна врска до пораките: 500
Страница:   <<   < Претходна страница  18 19 [20] 21 22   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  18 19 [20] 21 22   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Најстресниот период.
пеперутка16

Кога ви беше најзаморно да бидете со вашето дете?