|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  36 37 [38] 39 40   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 20:14:32   
kikicka
еве полека поле се котиме пак во дневнава user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 926
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 20:15:06   
mama26
milo mi e ikana sto ti pogodiv ete i jas da znam nesto

ako imas nekoj son pak bi ti protolkuvala sekako ako znam

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 927
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 20:17:58   
mama26

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

еве полека поле се котиме пак во дневнава user posted image

kako voskiuser posted image tuku sala na strana neznam sto e so kompjuterov ama malku ama na fb odamna nemozam da se uklucam ima nekoj problem neznam sto se koci ne mi dava bukva da pisam a kamoli pasword a eve tuka za rr mozamuser posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 928
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 20:20:02   
kikicka
Оди си на Хромот мозилата кочи ептен бавна е ко желка! ее ова со вошкиве user posted image user posted image user posted image упла имам од вошки бе уште сега мислам Л ако фати што ли ке им правам!
ИЗВОРНА ПОРАКА: mama26


ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

еве полека поле се котиме пак во дневнава user posted image

kako voskiuser posted image tuku sala na strana neznam sto e so kompjuterov ama malku ama na fb odamna nemozam da se uklucam ima nekoj problem neznam sto se koci ne mi dava bukva da pisam a kamoli pasword a eve tuka za rr mozamuser posted image



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 929
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 20:28:04   
mama26
kikic mnogu se rabiram jas od hrom ili gugle gigle ne sum tolku po kompjuterive stara sum veke da ucam ama ke napravam nekako nemoze vaka uste dolgo..eej a za tie voski spremni ke sme so cesli hahaha i sinov u skolo ovaa godina pa gi cekam neka mi dojdat mame user posted image nivnouser posted image

_____________________________

СЕ ШТО Е МОЕ КЕ СИ ДОЈДЕ ,А АКО НЕ СИ ДОЈДЕ КЕ СИ ГО ЗЕМАМ САМА.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 930
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 20:42:05   
kikicka
клик тука и спушти си го хромот како пребарувач

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот mama26)
Непосредна врска до пораките: 931
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 20:44:03   
kikicka
шта да ви причам се спремам за слабеење,ко тенк се осеќам зопто чекам тетката да ми дојде....а мм си дојде дома со пица и пиво и сега??? да не јадам а...хахаха има цела да а снемаuser posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 932
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 21:19:32   
Pepelaska *
Се накотивте тука У дневнава а ?user posted image МЕ изнасмеа со ова накотивте ( мене на зајаци ме асоцира)user posted image , петок навечер кога ќе ми текне, пред неколку години 9 и 20 се спремав за У град со дечко ( мажле сега) па шминки, па штикли ех ех, а сега ќе си седиме во дневна соба, ама ако убаво е и тука се во свое време иако некогаш ме фаќа мерак за тоа.
Попладнево си бев кај една другарка се немаме видено одамна,се изнамуабетивме си се одморив психички , таа се спрема за свадба, па за бебенце ( бремена е)..Ех што било убаво да мрднеш од дома.
А кикичке ја и ти само се токмиме за слабеење а никако да почнеме арно почнав со јаболкјата ама сега мавнав 2 банички со сирењеuser posted image

user posted image

_____________________________

Жената која мисли дека е интелигентна се бори за еднакви права со мажот. Жената која е интелигентна не го прави тоа !

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 933
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 21:48:17   
kikicka
user posted image user posted image леле чути не лафи user posted image ова на дијалектот мој user posted image абе шо се секираш за некој 4 години и ние ке испаѓаме има време малади сме на стари години ке отварамеuser posted image Високи штикли и црни чорапи КЛИК
Уживајте во вечерта јас перкам пивце ајд наздравје и добра нок !!!

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 934
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 22:23:06   
Olivia
Некоја салата за мезе има ли тука за диетарките или да бришам од тука?

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 935
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 22:27:52   
nadica
user posted image

_____________________________

Завидливите луѓе се хранат со твојата несреќа...
Биди Среќен!...
Нека умрат од глад!!!

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 936
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 22:31:37   
mamicki
Jas se za..av, pocnav da ja drzam taa dietata so portokali, jajca i kiselo mleko, demek i celulitot go namaluvala. Izdrzav eden del, denes mi e prv den od vtoriot del od 5 dena, mi se jade, mi se place, nervozna sum kako kucka, ama me fatil eden inaet, si vikam eksik i karakter i se aram da mi e ako ne mozam da se iskontroliram 3 nedeli i taka...

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 937
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 22:35:05   
Olivia
Мамички издржи ке се изненадиш од резултатите, испробано докажано милион пати, Надица срцка си , ете кој ми мисли добро ја седнувам да кркам салатка мх мх мх

_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 938
   RE: РР дневна соба
16.3.2012 22:39:48   
mamicki
Jas kje vi fakjam seir na salatata i kje podgoltnuvam, ama koga kje go izmaznam zadnikooooooooov user posted image

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 939
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 6:15:48   
Dimana
Dobro utro ,go fativ jas denot od pet sum stanata i naspana ,da se pozalam raceve mi otekuvaat dur spijam i mi trnat sto li ke e ova sega rano mi e za otoci ,ama si najdov lek vezbam dur spijam cim pocnat da trnat si gi krevam vo vis i pravam vezbi mm go uplasiv pred nekoj den mislese bladam vo son i deka se spremam da go udram pa tivko mi zbori razbudi se srcka samo los son e toa user posted image

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 940
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 8:01:01   
Maca25
Добро утро и од мене! Јас сум станата уште од 7, се истуширав, си пијам кафе и уште малце ќе почнам да се спремам за на интервју!!
Џесика, ајде крши нога денес!!!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Dimana)
Непосредна врска до пораките: 941
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 8:12:30   
bombica
Добро утро женски! И јас сум станата од ниедно време П. неколку ноќи не спие мирно се траќа го мачат забите.
Мацо со лесно на интервјуту, стискам палци да ја добиеш работата.
Ај да послужам кафе за ранобудните user posted image
user posted image
Ааа и џесика е денес на интервју.Ајде Џесика и тебе со лесноuser posted image

< Поракaта ја уредил bombica -- 17.3.2012 8:13:53 >

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 942
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 8:15:04   
Annet
helloo i od mene,uf sto ubavko kafence bombica,i jas cela nok ne spiev i kaj nas istiot problem,stanati sme si igrame od niedno vreme,ama denes ima da se iznasetame,vcera se spremivme so proletna garderoba sega nisto ne ne zapira :))))
Zenski imajte ubav vikend :))

(Одговор на членот bombica)
Непосредна врска до пораките: 943
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 8:21:37   
Luci
Добро утро и од мене, и јас ранобудна зш стандард секоја сабота сум на работа а работа нема ама ич ич ич. Женски и јас ќе ви правам друштво за кафе ајде
Маца и Џесика среќно денес па пишете како сте поминале

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 944
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 8:21:49   
kikicka
Добро утро!!! Јас сум наспана овој тајминг на Л ми се допаѓа ама да видиме колку дена ке го спроведувамеuser posted image Димиана земи си магнезиум мене така во сон ми праве рацете и плус грч ми фаќаа нозете па мм ме масираше у сон кога ке списнев јас ГРЧЧЧЧ!!user posted image ајд наздравје кафенцее!!

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Annet)
Непосредна врска до пораките: 945
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 10:00:26   
Felly RR
Добро утро и од мене. Ајде Маца и Џесика, да не израдувате со убави вести.

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 946
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 10:14:31   
kikicka
АЈДЕЕ ЧЕКАМЕЕ!

ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Добро утро и од мене. Ајде Маца и Џесика, да не израдувате со убави вести.

user posted image user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 947
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 10:24:20   
arh_diz
Maca i Dzesika cekame ubavi vesti

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 948
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 11:01:07   
Natuska85
Добро утро и од мене.Ние од 7.30 сме станати некако наспани и јас и мм ,user posted image стана кај 8.Еве го сеа пак спие го чекам кај 12 да стане и да му ја летнеме тројцата на шопингuser posted image .

Маца,Џесика чекаме само убави вестиuser posted image user posted image

user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 949
   RE: РР дневна соба
17.3.2012 11:27:41   
kikicka
Госпожи еве ви една песничка за убавово време! КЛИК

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 950
Страница:   <<   < Претходна страница  36 37 [38] 39 40   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  36 37 [38] 39 40   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

разгалувања
детенце

Дали премногу ги разгалувате вашите деца?

Да,секогаш. (50%)

Не (0%)

понекогаш. (50%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!