|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  62 63 [64] 65 66   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:53:35   
Ikana
Не е!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ама за аплауз беше!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 1576
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:55:31   
Ikana
Сега тоа се смеевме јас искачам на ФБ алооооо!!! хахахахах

ИЗВОРНА ПОРАКА: rina13

ah da ne bese toj facebook,lugevo po doma ke si piea kafe I ke si prae muabet,nema da idat po kafici da se slikaat I op odma status I sliki na kafe so moite srckiuser posted image user posted image user posted image user posted image I toa ne edna 101 slika si mislis abe ovie na kafe bile ili spiele 3 dena vo kaficuser posted image user posted image koga ke pomines na kej mislis na crven tepih si blicovi svetkaat na site strani.


(Одговор на членот rina13)
Непосредна врска до пораките: 1577
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:57:39   
Bogdancanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Не е!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ама за аплауз беше!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image



epa togasuser posted image user posted image user posted image bravoss

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1578
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:58:14   
kikicka
Нема повод така некако сонцево ме тера user posted image
Икана ајкажи сеа не туку се фали и плус цензурирај тоа ј**та и Сра**то user posted image

леле имам едни пријатели на фб ,ги познавам девојчињата моја генерација ама по тоа албумите смеи што се има напишано под слика...пр:еве сме на креветот...сликани со дечкото заедно како лежат...или албумот се вика есен во мене а таа слики 15 внатре до едно дрво со лисја ипопаѓани user posted image user posted image
ама битно сезонски слики се апдејтет
ИЗВОРНА ПОРАКА: Bogdancanka RR

kikicka denes nesto mnogu na pesni ja udrivme a da nema nekoj povot ili onaka muzikalni sme denes?



< Поракaта ја уредил kikicka -- 27.3.2012 15:00:31 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 1579
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 15:00:52   
Beatris
Па кај да искачам со мало дете бе user posted image user posted image user posted image  Вака ем искачаш ем не искачаш user posted image  Посебно оваа мојава ко што е лепенка за мене, мм не може ни да ја  нарани ни ништо, не сака, а баш беше мирно и фино бебе, како расте како фластер е user posted image

И плус не искачам само на фб, таму поретко, повеќе искачам на рр, стално е гужва user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1580
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 15:09:27   
Bogdancanka
abre so ova iskacanjeto po fb i rr daldisav i za malku gravot namesto varen ke mi bese zagoren,zasednav pre kopmjuter zaboraviv na rucekot...ah domakinka sto sumuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 1581
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 15:19:04   
mamicka77
eheeeeeeeeeeeeee otkako se rodi mila veruvale ili ne 6ipol meseci vo sabotata mi bese prvo iskacanje u kafic na po edno kafe i toa pak so kolicata brrrrrrrrrrrr i mila vo nea  onaka se po gosti se vo zatvoreno veke se gusam so dusa cekam da dojde pak vidend ama ovoa vremeto zafrkava rabota se razduvalo veter izgleda pak cela nedela ke kisneme po gosti pod zatvoreno amnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 1582
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 15:35:29   
vanessa30
Da i jas vcera izlegovme so David-ko da proset_ame ama koga se razduva i gledam deka mu zastude, a bevme izlezeni so kengurceto i se pribravme vednas doma.Utre ke odime na vakcina, pa denes za da ne iznastineme ne izlegovme.Lele uplav imam od ova vakcinive, koga ke mi tekne temperatura, kosa mi se kreva

< Поракaта ја уредил vanessa30 -- 27.3.2012 15:36:11 >

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 1583
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 16:12:36   
mamicka77
mamicki aj kazete lek za herpes lele ne mozam veke ke puknam na dve mesta mi izleze na dolnata usna se mackam so aciklovir ali dzabe nama da mi pomine znam kazuvajte nekoja efikasna mas


(Одговор на членот vanessa30)
Непосредна врска до пораките: 1584
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 19:09:42   
Ikana
Херпесан, или некоја антибиотска маст во аптека да прашаш.

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 1585
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 19:18:23   
Ikana
Мамичке поубаво надвор малку да ја изнесеш, убаво наоблечена, иако дува ветер, отколку во затворена просторија да ја затвараш со многу луѓе, каде што најбрзо се размножуваат бактерии и вируси.

ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicka77

eheeeeeeeeeeeeee otkako se rodi mila veruvale ili ne 6ipol meseci vo sabotata mi bese prvo iskacanje u kafic na po edno kafe i toa pak so kolicata brrrrrrrrrrrr i mila vo nea  onaka se po gosti se vo zatvoreno veke se gusam so dusa cekam da dojde pak vidend ama ovoa vremeto zafrkava rabota se razduvalo veter izgleda pak cela nedela ke kisneme po gosti pod zatvoreno amnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn


(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 1586
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 19:58:14   
kikicka
Кај си бе Икана ,тури едно кафе ајде не седи така user posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1587
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 20:00:15   
mamicki
Se ispokarav so mmuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1588
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 20:04:29   
Natasa981

ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicki

Se ispokarav so mmuser posted image user posted image user posted image


Zasto mamicki?

_____________________________

Моќните нешта доаѓаат од малите почетоци - Џон Драјден

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 1589
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 20:07:18   
kikicka
ајде вади ја негативната енергија тука
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natasa981


ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicki

Se ispokarav so mmuser posted image user posted image user posted image


Zasto mamicki?



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Natasa981)
Непосредна врска до пораките: 1590
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 20:11:25   
Ikana
user posted image
user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

Кај си бе Икана ,тури едно кафе ајде не седи така user posted image


< Поракaта ја уредил Ikana -- 27.3.2012 20:12:25 >

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1591
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 20:13:56   
kikicka
user posted image Е така мајка му стараuser posted image ааа гледам плус си доставила фала фала ајде на тераса ти едно димче само user posted image
Ние до сега скитавме со Л. Јас пак се забодев у продавница слича како космо и пак испаднав со кесеuser posted image Маскаричка,пудричка и хеланки за слабеење дури си земав и тоа да пробамuser posted image

< Поракaта ја уредил kikicka -- 27.3.2012 20:15:48 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1592
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 20:18:22   
Ikana
Леле остај и ние бевме да прошетаме демек и се вративме дома со кесишта, ама само за јадење и за М нешто, за мене една шарена лажuser posted image user posted image user posted image
Кажи цигарчињава а?
Диско!!!user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1593
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 20:18:58   
kikicka
Да ве поздравам сите со Песна така стара.

Ова со поздравот ми текна на емисиите кој сакаш да поздравиш?! И почнува:Мајка ми,татко ми,баба,дедо,тетка ми,вујко бла бла блааа

< Поракaта ја уредил kikicka -- 27.3.2012 20:20:54 >


_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1594
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 20:20:13   
Bogdancanka
ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicka77

mamicki aj kazete lek za herpes lele ne mozam veke ke puknam na dve mesta mi izleze na dolnata usna se mackam so aciklovir ali dzabe nama da mi pomine znam kazuvajte nekoja efikasna mas




jas imam cesto problemi so herpesi imam koristeno svasta no, pred edna nedela koga mi izleze bev na kozni mi prepisa apcinja aciklovir 3-pati po 2 na den i vedas imase rezultati,so taa terapija imav i kalcium od 1000 ml so vitamin C(sumlivi)

< Поракaта ја уредил Bogdancanka RR -- 27.3.2012 20:21:10 >


_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 1595
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 21:03:23   
mamicki

ИЗВОРНА ПОРАКА: kikicka

ајде вади ја негативната енергија тука
ИЗВОРНА ПОРАКА: Natasa981


ИЗВОРНА ПОРАКА: mamicki

Se ispokarav so mmuser posted image user posted image user posted image


Zasto mamicki?




Sorry shto isceznav, otidov da se doiskaram user posted image , oti mi tekna ushte nesto da dokazam. Inaku se skaravme za pari, potocno za prioriteti. Mu tresnal na svekor mi 200 evra za obrabotka na lozjeto, demek zaednicko, bez da me prasa! user posted image
A jas si merkav na kolektiva vaucer za veligdenski vikend user posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1596
   RE: РР дневна соба
28.3.2012 8:12:05   
Tanjat7880
user posted image
Eve od mene kafeto devojki a za drugoto sami snajdete si se,pozdrav i bidete mi dobri!

(Одговор на членот mamicki)
Непосредна врска до пораките: 1597
   RE: РР дневна соба
28.3.2012 8:27:15   
Felly RR
Добро утро и од мене! И јас еве на брзинка го шмркнувам кафето, па се спремам - ќе одиме денес на саем за мебел. Ај белки ќе го наговорам мм да се подновиме нешто.user posted image

< Поракaта ја уредил Felly RR -- 28.3.2012 8:28:05 >


_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Tanjat7880)
Непосредна врска до пораките: 1598
   RE: РР дневна соба
28.3.2012 8:28:49   
Luci

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

user posted image
user posted image


Аууу не можев сабајлечки да му одлеам нити на кафето нити на цигариве, малце оладено ама нема везе

_____________________________

Рани куче да те лае!!!

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1599
   RE: РР дневна соба
28.3.2012 8:40:09   
Tanjat7880
ИЗВОРНА ПОРАКА: Felly RR

Добро утро и од мене! И јас еве на брзинка го шмркнувам кафето, па се спремам - ќе одиме денес на саем за мебел. Ај белки ќе го наговорам мм да се подновиме нешто.user posted image

Jas vcera bev,i bash bev iznenadena od slabata ponuda i "mlitavite"popusti i jas barem ne vidov nishto novo na saemet,se beshe vekje videnouser posted image

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 1600
Страница:   <<   < Претходна страница  62 63 [64] 65 66   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  62 63 [64] 65 66   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Најубаво име ?
mimzy

Кое име да и го дадам на ќерками ?

Мелани (67%)

Михаела (0%)

Надица (0%)

Сара (17%)

Мери (17%)

Фросина (0%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!