|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  61 62 [63] 64 65   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 12:54:44   
Ikana
И тебе те зезнале Луци!!!! user posted image user posted image user posted image

ИЗВОРНА ПОРАКА: luci


ИЗВОРНА ПОРАКА: Calypso


Eeee... vie se zalite od mazite, stari vi bile, jas so da recam za mojov... napolni 36 vo januari... me prelaza i mene vaka naivna, na moi 29 godini user posted image user posted image . Godinava 32 ke polnam (user posted image )... ama koj mi gi davauser posted image

А па тек што јас да речам, мм има 38 а јас 29user posted image


(Одговор на членот Luci)
Непосредна врска до пораките: 1551
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 12:55:22   
kikicka
user posted image Добро е не сум била само јас младо тука user posted image мм ме прелажа на 17 ипол а тој беше 23г.

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот vanessa30)
Непосредна врска до пораките: 1552
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 12:59:45   
Ikana
Лелеееееееее еј најзериозно треба надомест за ова ејјј!
Како беше песната...ти што ми ја украде младоста...хахахахuser posted image

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1553
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 13:32:05   
Bogdancanka
hehehe ne sum bila samo jas prelazena jas taman stanav polnoletna, demek po da razbiram me prelazaauser posted image user posted image user posted image Ikana taman e pesnatauser posted image

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1554
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 13:35:52   
kikicka
Сега цел ден ке си ја пеамuser posted image
ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Лелеееееееее еј најзериозно треба надомест за ова ејјј!
Како беше песната...ти што ми ја украде младоста...хахахахuser posted image



_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1555
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 13:42:07   
Calypso
A be mene mojov ne mi ja ukrade mladosta, ama pak i jas ke si ja peam pesnavauser posted image

_____________________________

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost.

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1556
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 13:46:11   
Beatris
Ќе си пееме, што друго ни останува user posted image  Ееее сега се враќам од салонот кај што бев на електростимулации, трчајќи да се вратам на работа порано, и си мислам кај е тоа време кога релаксирано после работа си одев на вежбање, па на фризер, па на педикир, масажа... user posted image  Сега и да не ми одат сите пари на бејби тракатанци, немам време кога да одам ко човек да се релаксирам. Ми се плаче

_____________________________

Whatever you are feeling is a perfect reflection of what is in the process of BECOMING...

(Одговор на членот Calypso)
Непосредна врска до пораките: 1557
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 13:51:32   
Maca25
Јас само што се вратив од кафе на ул. Македонија...и се чудам - Работи ли некој во Скопје бре?!?! Све живо по кафичи!!

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 1558
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 13:57:32   
Ikana
ЕЕЕ Беатрисче....беа тоа времиња!
За фризер време јок, за козметичар јок, не можам маичка да излезам да си купам или тренерки, а фармерки од мајка ми дрпнав пошто ни тоа немам време да барам, мисија немогуча ќе биде. Вчера праиме муабет со мм, му викам лелееее ко клошарка се шетам по улициве, а дома кај моите нема место по плакари од облека, ништо не ме збира.

ИЗВОРНА ПОРАКА: Beatris RR

Ќе си пееме, што друго ни останува user posted image  Ееее сега се враќам од салонот кај што бев на електростимулации, трчајќи да се вратам на работа порано, и си мислам кај е тоа време кога релаксирано после работа си одев на вежбање, па на фризер, па на педикир, масажа... user posted image  Сега и да не ми одат сите пари на бејби тракатанци, немам време кога да одам ко човек да се релаксирам. Ми се плаче


(Одговор на членот Beatris)
Непосредна врска до пораките: 1559
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 13:58:54   
Ikana
Работи бе...до 12, одделенска настава, пошо по улица Македонија фелата толку и има образовање!
user posted image user posted image user posted image
Шо да работи Мацо, накрцано све тоа позерите од МНР и МЧКЉР!!!!

ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca RR

Јас само што се вратив од кафе на ул. Македонија...и се чудам - Работи ли некој во Скопје бре?!?! Све живо по кафичи!!



< Поракaта ја уредил Ikana -- 27.3.2012 13:59:51 >

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 1560
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:06:53   
temjana
нема работа ама пари се наоѓаат за кафе и за одмор летно време. За чудење сме пустите ама тоа е да сме живи и здрави, па кој како си ја наредилuser posted image

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 1561
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:09:09   
Ikana
Што ти е, за одмор позајмувам за да се сликам и да постирам слики на фБ!!! Албум од 349 слики а 7 дена си бил на одмор!!! Хелоуууу!!!!
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот temjana)
Непосредна врска до пораките: 1562
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:11:24   
Calypso
Ami mora sekoja minuta da se slika, da ne ne daj Boze FB prijatelite propustat nesto od tvojot odmoruser posted image

_____________________________

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost.

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1563
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:12:11   
Maca25
Абе знаете што ми е чудно, све живо се жали дека нема работа, дека е тешко да се преживее месецот, али за кафе има пари

_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1564
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:23:28   
Ikana
ЕЕЕ за кафе увек има Мацо! И за цигари исто. Па и некоја пијачка. Нема за станови, куќи, глисери...а за вака регулар има...(иронична сум овде хахахахах) КАрти за кино и театар, а и опера се скупиииии!

< Поракaта ја уредил Ikana -- 27.3.2012 14:27:55 >

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 1565
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:33:16   
mamicka77
e aj dobar den i od mene i nie minavme edna neprespiena burna nok  ama veke nie dobro utro dobar den se naviknav  izgleda i e period na bebcinjata da ne spijat a za grcevi ima mila seuste ima ponekogas ne sekogas ja osetam noke stane prdne i zaplaka i 100% se grcevi ama eve vo posledno vrweme unazad najak 20 dena ja nemam oseteno izgleda si zaminaa, a isto e i kaj nas se se pari nema i se kafanite i kaficite se polni e aj toa da vides

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1566
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:41:51   
mamicki

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Што ти е, за одмор позајмувам за да се сликам и да постирам слики на фБ!!! Албум од 349 слики а 7 дена си бил на одмор!!! Хелоуууу!!!!
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1567
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:41:58   
kikicka
Еве нова песна.. ПАРИ пари парии се опсесијаа,Живот, живот, живооот на вересија...тралалалааааааааuser posted image

_____________________________

Најважната работа која таткото може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка."

(Одговор на членот mamicka77)
Непосредна врска до пораките: 1568
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:43:33   
Bogdancanka

ИЗВОРНА ПОРАКА: Maca RR

Абе знаете што ми е чудно, све живо се жали дека нема работа, дека е тешко да се преживее месецот, али за кафе има пари



abe maco vie ste pogolemo mesto i zatoa kaj vas e prepolno,dojdete kaj nas ima denovi koga nema ziv covek da padnes nema koj da te krene,eve denes izlegov po rabota i prosetav abre sekade prazno vo kaficite po dvajca trojca...ili tuka nemame pari ili do lugeto e...a za razlika od nas da pojdes vo gevgelija se e zivnato kaficite prepolni...

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 1569
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:44:44   
Ikana
Има една друга истооооо:
http://www.youtube.com/watch?v=FcOq2XYgLXk
Znam da ovde je sranje al mene je do jaja, jer bruka i sramota kolko imam para............

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1570
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:45:08   
Bogdancanka
kikicka denes nesto mnogu na pesni ja udrivme a da nema nekoj povot ili onaka muzikalni sme denes?

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот kikicka)
Непосредна врска до пораките: 1571
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:48:19   
temjana

ИЗВОРНА ПОРАКА: Ikana

Што ти е, за одмор позајмувам за да се сликам и да постирам слики на фБ!!! Албум од 349 слики а 7 дена си бил на одмор!!! Хелоуууу!!!!
user posted image user posted image user posted image

Ххааххахахха даааа, абе велам јас чуден народ сме. За до грчка се ќе се најдат пари од некаде па ако треба и кредитче ќе се земе, битно на фб ќе има сликиuser posted image

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1572
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:48:24   
Ikana
Кај мене има, ќе се пофалам вака отворено пред сите!!!!!
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 1573
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:52:22   
Bogdancanka
aaaaaaaa epa ajde pevaj user posted image ispofali se ako e za pred narod

_____________________________

Човек не мора секогаш да биде херој ама може секогаш да е човек........

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1574
   RE: РР дневна соба
27.3.2012 14:53:01   
rina13
ah da ne bese toj facebook,lugevo po doma ke si piea kafe I ke si prae muabet,nema da idat po kafici da se slikaat I op odma status I sliki na kafe so moite srckiuser posted image user posted image user posted image user posted image I toa ne edna 101 slika si mislis abe ovie na kafe bile ili spiele 3 dena vo kaficuser posted image user posted image koga ke pomines na kej mislis na crven tepih si blicovi svetkaat na site strani.

(Одговор на членот Ikana)
Непосредна врска до пораките: 1575
Страница:   <<   < Претходна страница  61 62 [63] 64 65   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  61 62 [63] 64 65   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Женско име
mama_sk

Ве молам да ни помогнете во изборот за име на нашата принцезичка :)

Леона (49%)

Миа (51%)


Број на сите гласови: 297

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!