RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (Целосна верзија)

Форум >> [РР Заедница] >> Разговори за се и сешто



Порака


KRISTIJANA* -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (27.3.2011 22:45:04)

i jas licno ne se zapoznav so nikoja , na facebook adnav nekolku ama go izgbiv forumot kade bea navedeni koj e koj i sega sum malku izgubena hahah inace mn mi pomogna i me sovetuva MIKA ja pozdravuvam , ne se znaeme licno i natasa981

pozz do siteeeeeeeee




Snow Queen -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 20:29:20)

моите две најдобри и најмили пријателки....
Melanija RR, meU87
и Annet [sm=smiley1.gif]




Viktori -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 20:44:14)

Сега веќе е подолга листата на другарки од РР.
Го прекршив правилото на неширење познанства по форуми и ич не ми е криво. [sm=smiley36.gif]
Натушка, Беатрис, Јуле, Оливија, Темјана, Палешка, Арх_диз, Икана, мами2, Везилка (ќе ја заборавев) - посебно ми се мили. Дури денес со Оливија де жа ву имавме. Оливија помислила на мене, а јас и излегов пред очи.[sm=smiley1.gif]

На листата маст мит аген ја додавам Меланија! [sm=bravo.gif]





Melanija RR -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 20:49:26)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Viktori RR

На листата маст мит аген ја додавам Меланија! [sm=bravo.gif]


Стварно беше кратко,брзо...и стварно и јас сум за пак,туку добро што ме потсети,Бевме ние и Темјана,Натушка и петтата беше мами така некако ама ич не сум сигурна за никот,се сеќаваш за да знам кого сум запознала?




Viktori -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 20:50:53)

мами2 да не беше?




Melanija RR -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 20:53:16)

Или мами29 ,хм се замислив..уствари Темјана ја знае па ќе пише кога ќе прочита,ама не сум ја читала одамна




Viktori -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 20:54:57)

мами2 е бе. [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]
Тука е темјана ама она дневна шема тера.




Melanija RR -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 20:57:23)

Сакав да кажам мами ја нема,а Темјана од сабајле до крај радног времена [sm=smiley36.gif] уф офтопици[sm=smiley36.gif]




mamicki -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 20:58:40)

Se zapoznav so Paleska, Snowhite, Felly, Emanuela PP[sm=bravo.gif]




Natuska85 -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (18.4.2012 23:19:48)


ИЗВОРНА ПОРАКА: Melanija RR

Стварно беше кратко,брзо...и стварно и јас сум за пак,туку добро што ме потсети,Бевме ние и Темјана,Натушка и петтата беше мами така некако ама ич не сум сигурна за никот,се сеќаваш за да знам кого сум запознала?


Да мами2 беше[sm=smiley1.gif]

Инаку се знам лично со Виктори,Беатрис,Маца,Ана моли,Арх_диз,Јуле,Оливиа,Андрианче,Богданчанка и често си контактираме, сум ги запознала и Палешка ,Мартинс мам,Темјана,мами2,либра.н,мама26[sm=smiley1.gif], лале,блу-блу,минатата недела ја запознав и Пепелашка[sm=smiley31.gif]...и не ми доаѓа на памет уште кој,сори.

Контактирам на фб често и со маки и со кикичка и едвај чекам да ги запознаам во брзо време се надевам[sm=smiley31.gif]




Pepelaska * -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (19.4.2012 8:54:35)

Јас ги познавам само Анамоли и Натушка, а би сакала сите да ве запознаам[sm=smiley1.gif]
Со кикичка редовно се допишуваме на фб, хихи, и неа одвај чекам да ја запознаам плус децата ни се врсници па што знаеш [sm=smiley36.gif]




temjana -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (19.4.2012 9:22:21)

Морееее немам ком. дома, мојот го оставам на работа а мм не ми го дава неговиот затоа сум дневна шема, не дека не си легнувам во 21 часот[sm=smiley36.gif] Инаку јас се познавам со Виктори, Натушка,Мами2, Меланија,Маца, ја видов на кратко Оливија, Арх диз, Либра.... лелле сигурно има уште некој ама слаба меморија имам простете ми[sm=smiley13.gif] И ајде повторно дружба да правиме еве и сонцето ни се смее




Beatris -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (19.4.2012 9:26:18)

Муебетче тет-а-тет имало со Натушка, Виктори, АнаМоли, Маца, Јуле, Икана, Џесика, Мартинс Мом, Надица... ако сум заборавила некого, а 100% сум заборавила се извинувам [image]http://www.ringeraja.mk/forum/smileys/jezicek.gif[/image] 




AnnaMolly RR -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (19.4.2012 9:54:37)

Сум се запознала со Натушка, Беатрис, арх_диз, Јуле, Оливија, Темјана, мами2, Пепелашка, Палешка, Мартинс мам, Везилка, Виктори, блу_блу, мајмунче, сноувајт, Фели, слаѓана од Прилеп, либра.н, калипсо, маца, Џесика, мама26, андријанче... Не ми текнува со кој друг.




Beatris -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (19.4.2012 9:56:02)

Леле ете знаев, ја заборавив Оливка, арх_диз, Палешка...




temjana -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (19.4.2012 10:09:22)

Знаев дека некој многу важен заборавив АнаМоли со неа најмногу контактирам[sm=smiley29.gif], инаку ја видов на една среба и Андријанче и со Јуле се знам ехехехе па јас многу познавам. За толку а социјална личност како што се сметам многу пријатели имам[sm=smiley36.gif]




kikicka -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (24.10.2012 16:31:11)

Јас лично вака очи во очи ги знам : Беатрис, Анамоли, Маки, Натушка, Икана, Луци, Оливија( случајно) , Џесикаа,Андрианче, Фиао, Маца, Виктори еднаш , Сандриана, Јулие и мислам дека толку беа .... ааааа Темјана исто , и Темјанушка и толку мислам. Инаку контактирам со анет, пепелашка, лиличка и други, сакам да ги запознаам не само преку чат .




Pepelaska * -> RE: Со кој имате контакти и надвор од рр? (24.10.2012 17:02:00)

Ке се запознаеме Убавезно[sm=smiley1.gif] може и сватови ке станиме, таман ни се дециве.

Инаку јас сеуште ги знам Анамоли, Натушка и Палешка ама само се запознавме на пиво фест
Се надевам ке се запознаеме сите




Страница: <<   < Претходна страница  1 2 3 4 [5]